Multumesc 3Gifts atat pentru pachet cat si pentru promptitudine . A meritat toti banii. Si daca-mi permiteti o sugestie... Varianta cadoului 3 in 1 , cum a fost al meu ,ar putea justifica numele d-stra 3Gifts , adica din multitudinea de produs...
O caricatură absolut minunată! Am fost foarte impresionați de atenția la detalii, creativitatea și talentul cu care a fost realizată. A reușit să surprindă perfect expresia, iar rezultatul a fost mult mai frumos decât ne așteptam. Toată l...
Produse deosebite, livrare foarte rapidă și calitate excelentă! Pixul și brelocul au fost cadoul perfect pentru diriginte și au fost foarte apreciate. Recomand cu drag!”
Stoica Luminita,
RECOMAND
RaspundeA fost util acest review?